Haberler / Blog


Turgutreis Group yeni otobüsleriyle sefere hazırlanıyor

Turgutreis Group yeni otobüsleriyle sefere hazırlanıyor
14 - Ekim - 2020

Turgutreis Group araç filosuna 4 yeni son sistem konforlu otobüs daha ekleyerek Türkiye’nin dört bir yanına hizmetini sürdürmenin haklı gururunu yaşıyor. Otobüslerin ikisi bugün teslim alındı diğer ikisi de 1 hafta sonra hizmette olacak.

Karslı iş insanı Turgutreis Group Yön Kurulu Başkan Yardımcısı Tolgahan Reis, 25 yıldır hizmetinizdeyiz. Yeni Araçlarımız Sefere Hazırlanıyor.” dedi.

Kökü 1928’li yıllara dayanan geçmişi ile asil bir alt yapıya sahip olan Turgutreis Group; 14 farklı sektörde doğrudan/dolaylı yaklaşık 1.000 personeli ile hizmetlerini sürdürmekte. Turgutreis Group, sahip olduğu değerleri, yeni gelişmeleri fırsata çevirerek faaliyet gösterdiği alanlarda gelişen teknoloji ve innovasyon ile kendini sürekli bir adım ileri taşıyarak hizmetlerine devam etmekte.

1928'li yıllarda başlayan Kerestecilik imalatından sonra; otomotiv, gıda, müteahhitlik ve yanı sıra turizm sektöründen, nakliyat işine akabinde akaryakıt istasyonları işletmesine giriş yapan firma ilk etapta 1 otobüs ile başladığı şehirler arası yolcu taşımacılığına şimdiler de kendi özmalı onlarca son model otobüsler ile  KARS merkezli tüm illere ve İSTANBUL merkezli EGE ve AKDENİZ'in tüm  il ve ilçelerine hizmet vermekte. 1990 yılında faaliyete başlayan inşaat grubu ise Kars merkez ve İstanbul'un çeşitli bölgelerinde hizmetlerini sürdürmekte.

Şirket, KARS ve İSTANBUL'da günümüz teknolojisi, Gelişen ve Hızla büyüyen ülkemize hizmet ederek katma değer sağlamakta.

MİSYONU

Turgutreis Group, genç ve dinamik yapısı ile sektörün önde gelen kurumlarından biridir.Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar. Turgutreis Group’un özgünlüğü yaratıcı  düşünceden ileri gelir ve problemleri fark etmeye, farklı düşünmeye, çözüm  geliştirmeye ve yeni bilgiler üretmeye odaklı çalışmanın önemine inanır.

VİZYONU

Turgutreis Group,  kalite ve markalaşmanın önemini bilen bir yönetim anlayışına sahiptir ve faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermeden sektörün öncü kurumlarından biri olmayı hedefler.

DEĞER VE İLKELERİ

Turgutreis Group, şirket içi ve dışı tüm ilişkilerde dürüstlüğü en önemli değer olarak kabul ederek müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler, iş ortakları, toplum ve ilişkide olunan tüm kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergiler.

Yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamak Turgutreis Group’un en önemli sorumluluklarından biri kabul edilir.Turgutreis Group,  kalite ve markalaşmanın önemini bilen bir yönetim anlayışına sahiptir ve faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermeden sektörün öncü kurumlarından biri olmayı hedefler.

Turgutreis Group, genç ve dinamik yapısı ile sektörün önde gelen kurumlarından biridir.

Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar.

Turgutreis Group’un özgünlüğü yaratıcı  düşünceden ileri gelir ve problemleri fark etmeye, farklı düşünmeye, çözüm  geliştirmeye ve yeni bilgiler üretmeye odaklı çalışmanın önemine inanır.

Turgutreis Group, çalışanlarını en önemli değerlerinden biri olarak görür. Öğrenme, iyileştirme ve değişimin sürekliliğine inanarak yönetimde açık, tutarlı ve ulaşılabilir liderlik anlayışını benimser ve uygular. Ekip ruhuna, çalışmalara önem verir ve faaliyetlerinde verilere dayalı, süreç odaklı yönetim anlayışını benimser. Turgutreis Group, başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. Takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır  ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösterir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez: Yenişehir Mah. Ali Gaffar Okkan Bulvarı Havaalanı Yolu Üzeri Turgutreis Group No:44-1/A Kars / Merkez

+90 (474) 213 58 88 - Telefon

+90 (533) 356 68 46 - Telefon

+90 (474) 212 92 22 - Fax

info@turgutreis.com.tr

Ofis: Pınartepe Mah. Avrupa Cad. No:61 İstanbul/ Büyükçekmece

+90 212 425 36 36

info34@turgutreis.com.tr

 

http://www.kha.com.tr/turgutreis-group-yeni-otobusleriyle-sefere-hazirlaniyor_35904.html